Audycja "Trójwymiar" istniała na łączach Radia SAR przez okrągłe dziesięć lat. Wszystko zaczęło się od mojego wyjazdu do Glasgow w 2006 roku. W miejscu pracy poznałem Marka Mulewskiego. Dzięki podobnym zainteresowaniom muzycznym, szybko znaleźliśmy wspólny język. Po powrocie ze Szkocji, pod koniec 2006 roku, Marek zaprosił mnie do Radia SAR do jego audycji "Wczoraj". Przygotowaliśmy materiał o kapeli Pink Floyd i wtedy poczułem, że radio to jest to! Odbyłem u Marka praktyki i po miesiącu, czyli w styczniu 2007 roku, rozpocząłem swoją pierwszą audycję.

W trakcie dziesięciu lat prowadzenia audycji "Trójwymiar", która swój czas antenowy miała we wtorki o 21:00, prezentowałem muzykę, w której jestem tak mocno zakochany. Przedstawiałem słuchaczom dźwięki z gatunku bluesa, blues rocka, rocka, rocka progresywnego i wielu innych. Dzięki audycji dotarłem na wiele wspaniałych polskich festiwali bluesowych i poznałem mnóstwo fantastycznych osób. Był to wspaniały czas w moim życiu.

3 stycznia 2017 roku odbyła się ostatnia audycja "Trójwymiar". Po dziesięciu latach przyszła pora, aby tę przygodę zakończyć. Na moją decyzję wpłynęło wiele czynników, ale nie zakończyło to mojej przygody z muzyką. Monologi z przed mikrofonu zamieniłem na słowo pisane, którego wizytówką jest ten blog.

Przez wiele lat nagrałem kilkadziesiąt moich audycji, więc znajdą je Państwo na tej stronie w zakładce archiwum. Zawsze można do nich wrócić, kiedy nadejdzie na to Państwa ochota.

Pojawiły się również trzy wydania emagazynu audycji, który również znajdą Państwo na tej stronie.

Od stycznia 2020 roku audycja wraca na antenę Radia SAR. Tym razem odbywać się będzie w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Już nie pod nazwą "Trójwymiar", lecz "Brzoza Muzyczna". Zapraszam do słuchania pod tym adresem Radio SAR.